click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
Manzara Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Your search results

About Me

Merhabalar,
Ben Erkan Yalçınbaş. İzmir Ödemiş doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimi Ödemiş’te tamamladıktan sonra ailece dünyanın en güzel yerlerinden biri olan Antalya’ nın Kaş ilçesine yerleştik. 2001- 2015 yılları arasında Kaş ilçesinde kendime ait Emlak ve İnşaat şirketinde lüks villa ve projelerin inşaat ve satış işlemlerinde birçok başarılı işleme imza attım. Asliye Hukuk Mahkemelerinde Emlak Bilirkişisi olarak bulundum. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF Emlak ve Emlak Yönetimi 2. Sınıf Öğrencisiyim. İyi derecede İngilizce bilmekteyim.
Bu dönemde kazandığım iş tecrübemi kurumsal hayata taşımak adına 2015 yılından itibaren yaşadığım Konyaaltı’nda Dünyanın en büyük ve en fazla gayrimenkul satışı yapan firması RE/MAX çatısı altında Gayrimenkul Danışmanı olarak iş hayatıma devam ettim. 2021 yılı Nisan ayı itibari ile mega hedeflerimize yön vermek adına iş ortaklarımla RE/MAX Mega ofisini kurarak Antalya Konyaaltı bölgesinde hizmet vermeye devam ekmekteyiz.
Evliyim, Alkım ve Ecrin isminde dünyalar tatlısı iki kızım var.
Kariyerimde tek hedefim, vazgeçilmezim olan iş disiplini ve etik kurallar çerçevesinde tecrübem ve RE/MAX eğitimlerinde aldığım bilgiler ile iş hayatımda şimdiye kadar olduğu gibi karşılıklı güven üzerine dayalı, alıcı ve satıcı taraflar için doğru fiyat ile sonuçlanan işlemler neticesinde mutlu ve memnun müşteriler listesine bir yenisini daha eklemektir.
2020 yılında aldığım ACP Uluslar Arası Ticari Gayrimenkul Uzmanlığı eğitimi ile Otel, Plaza, Fabrika, Depolama Alanı, Endüstriyel Gayrimenkuller gibi ticari gayrimenkullerin ve Ticari Arsaların satış, devir ve kiralama işlemlerinde hizmet vermekteyim.
Sizde Ticari Gayrimenkullerinizi satmak veya kiralamak yada satın almak veya kiralamak istiyorsanız hızlı ve profesyonel çözümler için beni hemen arayınız.
Sevgi ve Saygılarımla,
Erkan Yalçınbaş
RE/MAX Mega
Broker / Owner

Contact Me

Schedule a showing?

Agent Reviews

You need to login in order to post a review
  • Detaylı Arama

Compare Listings

Call Now Button