Bulduk 0 Sonuçlar. Sonuçları Görüntüle
Arama sonuçlarınız

Benim Hakkımda

Merhaba, 1967 doğumlu evli ve bir kız çocuk babasıyım, çalışma hayatına 1985 yılında başladım, 10 yıla yakın bir süre aileme ait kendi şirketimizde çalıştım. Daha sonra 27 yıl boyunca Otomotiv sektöründe Opel, Hyundai, Kia, Nissan ve Honda markalarında yöneticilik yaptım.

Çalışma hayatım boyunca aldığım 100’ün üzerinde eğitim sayesinde Satış, Pazarlama, Finans ve İnsan İlişkileri konularında uzmanlaştım. Farklı markalar da ve farklı kültürlerde edindiğim tecrübeleri gayrimenkul sektöründe hizmete sunmaya ve bir anlamda sektörün çıtasını yükseltmeye karar verdim. Bugüne kadar ki çalışma hayatımda birçok başarıya imza attım, birçok ödül aldım. Ancak tüm bunlardan daha önemli ve kıymetli olan şey müşterilerimin dostluğunu ve güvenini kazanmış olmamdır.

Hedefim ise dostlarımın sayısını arttırmaktır. Profesyonel ve kaliteli hizmet almak, mülkünüzü paranızı ve kısacası kendinizi doğru ve güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız ben ve ofisim dünya lideri bir markanın desteği ile sizleri bekliyor olacağız. İŞİ UZMANINA BIRAKIN SİZ HAYATINIZA KEYİF KATACAK ŞEYLERİ YAŞAMAYA DEVAM EDİN.

Sevgilerimle.

Benimle irtibata geçin

Bir gösterme mi planlıyorsunuz?

Ajan Değerlendirmeler

Gerekoturum aç Yorum yapmak için

Listeleri Karşılaştır

This site is registered on wpml.org as a development site.