Bulduk 0 Sonuçlar. Sonuçları Görüntüle
Arama sonuçlarınız

Benim Hakkımda

1969 Lüleburgaz doğumluyum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Lüleburgazda tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde okudum. 1992-1994 yılları arasında ÖR-SA Tekstilde Kalite Kontrol Müdürlüğü yaptım.1998 yılına kadar Antalyada Turizm Sektöründe görev yaptım. 1999-2002 yılları arasında Gıda sektöründe işletme Müdür Yardımcılığı görevini yaptım. 2002-2006 Tarım sektöründe faaliyet gösteren Cennet Tarımda Kalite Kontrol ve İnsan Kaynakları departmanında görev aldım. 2014 yılı itibariyle REMAX AQUA Ailesi bünyesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. Şubat 2014 tarihinde Remax Kariyeriniz Eğitimini aldım.

İş hayatım boyunca, edindiğim tecrübeler ve kazanımlar başarının tek başına elde edilmediğini, ekip çalışmasıyla birlikte kazanıldığını doğrulamıştır.

Remax Ailesinde çalışmayı tercih etmemde etkili olan unsurlar:: Kurumsallık, Profesyonellik, Güvenirlik, Dürüstlük, Müşteri Memnuniyeti, Kaliteli Hizmet Anlayışı ve Başarının anahtarı olan ekip çalışması olmuştur.

Bu ilkeler doğrultusunda siz değerli müşterilerime gayrmenkullerinizin satış ve kiralanmalarla ilgili olarak profesyonel hizmet vermek ve bizimle çalışmak isterseniz? Lütfen beni arayın.

Saygılarımla.

Benimle irtibata geçin

Bir gösterme mi planlıyorsunuz?

Ajan Değerlendirmeler

Gerekoturum aç Yorum yapmak için

Listeleri Karşılaştır

This site is registered on wpml.org as a development site.