click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
Manzara Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
We found 0 results. View results
Your search results

About Me

1969 Lüleburgaz doğumluyum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Lüleburgazda tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde okudum. 1992-1994 yılları arasında ÖR-SA Tekstilde Kalite Kontrol Müdürlüğü yaptım.1998 yılına kadar Antalyada Turizm Sektöründe görev yaptım. 1999-2002 yılları arasında Gıda sektöründe işletme Müdür Yardımcılığı görevini yaptım. 2002-2006 Tarım sektöründe faaliyet gösteren Cennet Tarımda Kalite Kontrol ve İnsan Kaynakları departmanında görev aldım. 2014 yılı itibariyle REMAX AQUA Ailesi bünyesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. Şubat 2014 tarihinde Remax Kariyeriniz Eğitimini aldım.

İş hayatım boyunca, edindiğim tecrübeler ve kazanımlar başarının tek başına elde edilmediğini, ekip çalışmasıyla birlikte kazanıldığını doğrulamıştır.

Remax Ailesinde çalışmayı tercih etmemde etkili olan unsurlar:: Kurumsallık, Profesyonellik, Güvenirlik, Dürüstlük, Müşteri Memnuniyeti, Kaliteli Hizmet Anlayışı ve Başarının anahtarı olan ekip çalışması olmuştur.

Bu ilkeler doğrultusunda siz değerli müşterilerime gayrmenkullerinizin satış ve kiralanmalarla ilgili olarak profesyonel hizmet vermek ve bizimle çalışmak isterseniz? Lütfen beni arayın.

Saygılarımla.

Contact Me

Schedule a showing?

Agent Reviews

You need to login in order to post a review

Compare Listings

Call Now Button