Bulduk 0 Sonuçlar. Sonuçları Görüntüle
Arama sonuçlarınız

Benim Hakkımda

Türkiye’de ve dünyada en fazla gayrimenkul satışı yapan şirkette Lisanslı gayrimenkul danışmanlığı yapmakta olup senin için buradayım. Gözün gibi baktığın mülkünü emanet edeceğin gayrimenkul danışmanını gel yakından tanıyalım.

23 Ocak 1998 tarihinde Konya’nın Kulu ilçesinde doğdum. 2016 yılında Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü kazandım ve Antalya’ya taşındım. Üniversite hayatımın bana kattığı en önemli şeylerden birisi de insanlarla iyi iletişim kurmak ve yeni insanlar tanımak oldu. Üniversitede çeşitli kulüplerde bulundum ve fakültemizin atölyelerinde çalışma şansı yakaladım. Hayatım boyunca hep yeniliklere açık oldum ve kendimi her konuda geliştirmeye çalıştım. Bu nedenle gözüm hep yükseklerde oldu. Stajımı TRT Ankara Genel Müdürlüğü’nde tamamladım. Böylece basın sektörüne çok iyi bir yerde adım atmış oldum. Mezun olduktan sonra iletişim tecrübemle harmanlamak üzere yine aynı üniversitede Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansımı “Rusya’da siyasetin medya üzerindeki rolü” teziyle tamamladım. Daha sonra Antalya’da çok kısa zamanda büyük işlere imza atan ve kısa sürede ulusal yayın hayatına başlayan medya şirketinde televizyon ve gazete muhabirliği, web editörlüğü ve sosyal medya yöneticiliği yaptım. Uzun zamandır hayatımın olmazsa olmazı vücut geliştirme sporu olan fitness ve crossfit ile uğraşmaktayım.

Nasıl mı RE/MAX’lı oldum?

Gazetecilikten gayrimenkul danışmanlığına uzanan bir yol benimkisi. Hayatım boyunca hep özgür ruhlu olmuşumdur. İlk kez ilkokul öğretmenimin bana söylediği ‘mükemmeliyetçi’ tabiri küçüklükten bu yana hafızama kazındı ve yaptığım her işte en mükemmeli yakalamak için çaba sarf ettim. Ne kadar çalışırsam ve emek verirsem karşılığını o kadar aldığımı bildiğim gayrimenkul danışmanlığının hayalimdeki meslek olduğunu fark ettim. Şuan RE/MAX Mega ofis ekibinin ve brokerlerimin desteğiyle size en iyi hizmeti vermeye hazır olan Gayrimenkul danışmanınızım.

Benimle irtibata geçin

Bir gösterme mi planlıyorsunuz?

Ajan Değerlendirmeler

Gerekoturum aç Yorum yapmak için

Listeleri Karşılaştır

This site is registered on wpml.org as a development site.