Bulduk 0 Sonuçlar. Sonuçları Görüntüle
Arama sonuçlarınız

Benim Hakkımda

Ağ değil bağ kuruyoruz.

Merhaba, 

1978 Çorum doğumluyum. Lise ve üniversite eğitimimi Ankara’da tamamladım.  Gazi Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği Öğretmenliği’nden  mezun olduktan sonra 2003  yılında eğitimini aldığım  turizm sektöründe çalışmak üzere Antalya’ya geldim. Antalya’nın farklı bölgelerinde 5 yıldızlı otellerde Restoran Şefi  olarak uzun yıllar görev yaptım. 2010 yılından sonra işletmeci olarak devam ettiğim meslek hayatıma son vererek  2018 yılında Turizm & Otelcilik sektöründe edindiğim bilgi, birikim ve tecrübelerimi değerlendirebileceğime inandığım gayrimenkul sektörüne adım attım. Aynı zamanda bir eğitimci olarak da her meslekte eğitimin önemine inandığım için sektörle ilgili eğitimlerimi tamamladım. Lara ve Konyaaltı  bölgelerinde olmak üzere yerel ve kurumsal emlak ofislerinde 4 yıl çalıştıktan sonra 2022 yılı haziran ayında Remax Mega ofisi ile çalışma hayatıma devam etme kararı aldım.  Bu kararın arkasında, eğitime önem veren, profesyonel ve çağa ayak uyduran yeni nesil bir hizmet anlayışının en önemli ortak noktalarımız olması yatmaktadır. 

Yüksek kalite standartlarında, hızlı, profesyonel, hedef odaklı çalışmak en önemli prensiplerimdir.  Gelişen ve değişen hayat şartlarında zamanın akışına ayak uydurabilmek, sektörün ve müşterilerimin ihtiyaçlarına cevap verebilmek oldukça önemlidir. Benim için başarının tanımı, samimiyet ve güvene dayalı bağlar kurduğumuz uzun soluklu  işbirlikleridir. 

Gayrimenkul danışmanlığının yanı sıra Otelcilik sektöründe eğitmenlik ve Koçluk hizmeti vermeye devam etmekteyim.  Kişisel gelişim alanları, astroloji ve dans özel ilgi alanlarım arasındadır. Sosyal medya hesaplarımdan gayrimenkul sektörüne özgü haftalık burç yorumlarını takip edebilirsiniz. 

Birlikte uzun soluklu işbirlikleri kurmak için benimle iletişime  geçebilirsiniz.

Benimle irtibata geçin

Bir gösterme mi planlıyorsunuz?

Ajan Değerlendirmeler

Gerekoturum aç Yorum yapmak için

Listeleri Karşılaştır

This site is registered on wpml.org as a development site.